REZERVASYON 444 88 07 KEŞFEDİN CHECK IN
SHERWOOD RESORTS AND HOTELS
Otel
Giriş
22.09.2021

Çıkış
24.09.2021

Yetişkin
Çocuk
HAKKIMIZDA


Kemer’in Göynük bölgesinde yer alan ''Her şey dahil'' olarak hizmet veren 4 yıldızlı Resort Otelimiz Sherwood Greenwood Resort’a hoşgeldiniz. Tesisimiz; Toros Dağları eteğinde, Akdeniz’in turkuaz renkli berrak suları ile çevrili cennetten bir köşede yer almaktadır. 

Dünyanın en iyi 10 trekking parkurlarından Likya yolunun önemli bir bölümü olan Göynük Kanyonu, rafting tutkunları için eşsiz bir heyecan sunmaktadır ve tesisimize 13 km mesafededir. Tarih sever misafirlerimiz ise, Anadolu'da1600 yıl hüküm sürmüş Likya uygarlığının Phaselis ve Olimpos Antik kentini, Yunan mitolojisinde ateşi hiç sönmeyen Chimera'yı görme fırsatına sahip olacaklar. Yüksek adrenalin arayanlar; dünyanın ikinci, Avrupa'nın en uzun teleferiği olan Olimpos Teleferiği ile2365 m.yükseklikteki Tahtalı dağı zirvesine çıkıp bulutların üstünde yamaç paraşütü yapabilirler.

Tarihi dokusuyla mitoloji kokan, mavi ve yeşilin birleştiği Göynük'de bulunan 267 odalı tesisimizde güleryüzlü çalışanlarımızla siz misafirlerimize konforlu bir tatil sunabilmek için her türlü ayrıntı düşünülmüştür. Lezzetli yiyecek ve içecek menülerimiz kolay erişime sahip bar ve restoranlarımızla damak tadınıza hizmet etmektedir. Gündüz ve gece aktivitelerimizle eğlencenin farkına varacaksınız. Minik misafirlerimiz için mini club ve havuzlarımız gün boyunca hizmette olacaktır.   

 Aile ve arkadaşlarınızla yeni tecrübeler edineceğiniz tatilin tadını Sherwood Greenwood Resort’de çıkartacaksınız.