REZERVASYON 444 88 07 KEŞFEDİN CHECK IN
SHERWOOD RESORTS AND HOTELS
Otel
Giriş
17.08.2022

Çıkış
19.08.2022

Yetişkin
Çocuk
SPA & WELLNESS


Su Terapileri
Elements Spa size Türk geleneklerini deneyimleyebileceğiniz  eşsiz bir banyo ritüeli sunar. Buhar odası, jakuzi ve yüzme havuzu gibi klasik terapi yöntemleri ile de sizin hizmetinizdeyiz. Su terapileri, rahatlamak ve dış dünyanın üzerimizde yarattığı stresten kurtulmak için mükemmeldir.

Masaj Terapileri
Sağlıklı yaşamın vazgeçilmez unsurlarından bir olan “masaj”, enerjimizi yükseltir, bağışıklık sistemimizi destekler ve bizi sakinleştirir. Kafanızı boşaltın ve kendinizi masaj dokunuşlarının gücüne bırakın. Sağlığın önemli kısımlarından biri olan masaj, enerji depolama, bağışıklık sistemini güçlendirme ve stresi uzaklaştırma işlevlerini görmektedir.

Ayurveda Masajı
Ayurveda binlerce yıl önce Hindistan’da uygulanmaya başlanmış bir sağlık sistemidir..Anlamı  “hayat bilgisi”dir. Ayurvedik öğretinin amacı insanların dengeli yaşaması, toksinlerin vücuttan atılması ve  hücrelerin yenilenmesini sağlamaktır.Vücudun dengesini sağlayabilmek için enerji noktalarına odaklanır. Ayurvedik masaj size yaşam gücü, gevşeme ve rahatlık sağlar. 

Cilt Bakımı
Sağlıklı, canlı ve genç görünümünüzü yeniden keşfedin. Spa’mız rutin bakımlardan gelişmiş uygulamalara kadar geniş bir yelpazede cilt bakım hizmetleri sunmaktadır.

Vücut Bakımı
Tamamen doğal ürünlerle yapılan temizlik ve bakım işlemlerinin cildinizde yarattığı değişimi farkedin. Vücut bakımı cildinizi nemlendirir, toksinleri atmanıza yardımcı olur ve mükemmel bir renk dengesi sağlar.