REZERVASYON 444 88 07
TR >
SHERWOOD RESORTS AND HOTELS
HOTEL
CHECK IN
CHECK OUT
YETİŞKİN
ÇOCUK
HAKKIMIZDA


Sadece yetişkinlere özel 5 yıldızlı  Her Şey Dâhil konseptinde hizmet veren Sensimar Belek Resort & Spa’ya hoş geldiniz. Günlük yaşamın gürültü ve koşturmacasından uzak, huzurlu ve canlandırıcı tatili düşleyen yetişkinlerin adresi   Sensimar Belek Resort & Spa Belek’in Boğazkent bölgesinde konumlanmıştır.  

Ana bina ve göl evlerinde yer alan 230 oda stil sahibi Dizaynı, açık ve havadar oda konsepti ile Modernle Lüksün buluşma noktasını temsil etmektedir. Gurme tatların kusursuz hizmet anlayışı ile sunulduğu seçkin Restoran ve Barlarımızda   enfes bir Gastronomi yolculuğu sizleri bekliyor. 

Osmanlı ihtişamı ile modern esintileri buluşturan ihtişamlı Spa’mızda önde gelen Spa ve güzellik uygulamaları eşliğinde denge duygusu ve mutluluğu yeniden keşfedeceksiniz. Kalan zamanınızda havuz veya deniz kenarında güneşin enerjisini içinizde hissedeceksiniz. Göl evleri ve yürüyüş yolları, ekstra büyüklükteki havuzumuzun üzerinde yer almaktadır.

Sensimar Belek Resort&Spa, düğün ve balayı organizasyonlarınız için eşsiz mekân seçenekleri ve profesyonel kadrosu ile sizlere eşsiz ve unutulmaz bir  romantik deneyim yaşatacak.  

Sensimar Belek Resort & Spa’nın büyülü atmosferi, yetişkin misafirlerimize arzuladıkları rahatlatıcı ve yenileyici tatil deneyimini her şey dâhil Konseptinde sunmaktadır.