REZERVASYON 444 88 07 KEŞFEDİN
Otel
Giriş
17.08.2022

Çıkış
19.08.2022

Yetişkin
Çocuk

Değerli Misafirlerimiz,

Sizleri beklenmedik günler yaşamamıza sebep olan COVID-19 salgını ile ilgili olarak tesislerimizde yaşanan gelişmeler hakkında bilgilendirmek istiyorum. Bu vesile ile siz kıymetli konuklarımız ve çalışma arkadaşlarımızın sağlığı, güvenliği ve iyiliğinin birinci önceliğimiz olduğunu tekrar vurgulamak isterim.

COVID-19 ile mücadelede Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları olarak daha şanslı olduğumuzu söyleyebilme imkanına sahibiz ve bu imkânı bize sağlayan sağlık çalışanlarımıza, güvenlik kuvvetlerimize, devletin ve belediyelerin tüm değerli çalışanlarına sonsuza kadar minnettar kalacağımızı belirtmek isterim. Onların mücadeleleri ve bizler için katlandıkları durumlar hiçbir zaman unutulmayacaktır.

Emin olunuz ki; tüm çalışma arkadaşlarımız beklenmedik corona virüs salgınının etkilerini ve Sağlık Bakanlığı’mız ile Dünya Sağlık Örgütü’nün önerilerini çok yakından takip ediyorlar ve eş zamanlı olarak ,sizlerin tatillerini güven ve sağlık içerisinde geçirmeniz için ilave tedbirleri alıyorlar.

Salgın ile mücadele kapsamında aldığımız tedbirler hakkında da sizleri güncellemek istiyorum. Her zaman olduğu gibi otellerimizde, restoranlarımızda ve spa alanlarımızda en üst düzey hijyen ve temizlik standartlarının korunması konusunda yüksek hassasiyete sahibiz.

Olağan koşullarda uygulamakta olduğumuz prosedürleri COVID-19 ile mücadele kapsamında daha da güçlendirdik ve özel protokoller haline getirdik.

Hepimiz, yaşadığımız bu talihsiz günlerde hayatın basit zevkleri olarak gördüğümüz havanın, güneşin yani doğanın, özgürce dolaşmanın, aile ve arkadaşlar ile birlikte olmanın, tatil yapmanın ne kadar önemli olduğunu anladık ve özledik. Bütün hepsine daha sağlıklı, güvenli günlerde ve en kısa sürede kavuşabilmek için evde kalmaya ve sosyal mesafeye uymaya özen gösterelim lütfen. Tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte sizleri tesislerimizde ağırlamayı ve tüm sevdikleriniz ile birlikte güzel zamanlar geçirirken görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Sherwood Resorts and Hotels’e göstermiş olduğunuz 28 yıllık güvene gönülden teşekkür ederim ve sizlere hizmet vermekten duyduğumuz memnuniyeti paylaşmak isterim.

Rezervasyon ve ilgili her türlü sorularınız için 444 88 07 no’lu telefondan çağrı merkezi görevlilerimize ulaşabilir ve mutlulukla sizi cevaplayacak arkadaşlarımız ile görüşebilirsiniz.

 

Hasan Ali Ceylan
Yönetim Kurulu Başkanı