444 88 07
TR TR EN RU DE
Çocuklara Özel

Minik misafirlerimiz Sherwood Exclusive Kemer’in büyülü dünyasında eğlenirken öğreniyor!

Önceliğimiz ailelerin, çocuklarının güvenli ellerde, tatillerinin her anını zevkle geçirdiklerini kesin olarak bilmeleridir. Profesyonel gözetmenler eşliğinde yapılan eğitici etkinlikler ve fiziksel aktiviteler çocuğunuzun kişisel gelişimine katkıda bulunmakla birlikte onlara heyecan, sevgi ve mutluluk vadediyor.


Bebekli ailelerin konforu için bir araya getirdiğimiz bazı detaylar, bebeklerin sağlıklı ve mutlu bir ortamda ihtiyaçlarını karşılarken, ebeveynler de kusursuz bir tatilin keyfini çıkarıyor.


Otelinize giriş yaparken bebeklerimiz için hazırlamış olduğumuz özel konseptimiz hakkında bilgi almayı unutmayın. Bebek (0-3) Paketi: Biberon ısıtıcı, bebek küveti, bebek sterilizasyon makinası ve bebek arabası istek üzerine rezervasyon sırasında sağlanır.

Çocuklara Özel

Aileler için özel olarak tasarlanmış hizmetlerimizle stresiz bir aile tatili yaşayın. Ayrılmış çocuk bakım ekibimiz, çocukların eğlenceli etkinliklerle meşgul olurken ebeveynlerin dinlenebilmesini ve kendi kişisel zamanlarını geçirebilmesini sağlar. Bebekleri olan aileler için, biberon ısıtıcıları, bebek banyoları, monitörler, sterilizatörler ve bebek arabaları gibi temel olanakları içeren kapsamlı bir Bebek Paketi sunuyoruz, böylece hem ebeveynler hem de bebekler için rahat ve uygun bir konaklama sağlanır. Detaylarla biz ilgilenelim, böylece sevdiklerinizle unutulmaz anılar yaratabilirsiniz.

KEŞFET
KURUMSAL
BİZİ TAKİP EDİN
facebook icon instagram icon linkedin icon twitter icon youtube icon tiktok icon pinterest icon spotify icon
apple store icon android store icon